Dla mężczyzn

Zdrowa skóra i zadbane ciało to podstawa dobrego wyglądu, dlatego meżczyźni coraz częściej przekraczają progi gabinetów kosmetycznych.Aby zagwarantować mężczyźnie fachowe doradztwo i odpowiednie usługi zwracamy szczególną uwagę na potrzeby cery męskiej.Męska skóra starzeje się poźniej niż kobieca , ale proces jest bardziej gwałtowny. Zmarszczki pojawiające się na skórze męskiej są głębsze i bardziej widoczne. Nagłe załamanie kondycji skóry męskiej następuje zwykle po 40- stym roku życia, jednak pierwsze objawy zaniedbania ukazują się już w wieku 30 lat.

Golenie jest bardzo częstą przyczyną problemów skóry mężczyzn. Często panowie podczas codziennego golenia używają zbyt agresywnych środków , skutkiem tego jest naruszenie warstwy hydrolipidowej, ciągłe podrażnienie i przesuszenie. Warto w takim przypadku stosować zabiegi wyrównujące poziom nawilżenia. Efekty można wzmocnić stosując mezoterapię lub sonoforezę, które zapewnią głębsze przenikanie substancji aktywnych wgłąb skóry.

Innej pielęgnacji potrzebuje skóra, która zmaga się z intensywnym trądzikiem i stanami zapalnymi. Zastosować należy zabiegi które bedą normalizowały pracę gruczołów łojowych. Pomocne bedą również terapie z użyciem aparatów, takie jak peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja.

W pielęgnacji skóry mężczyzny dojrzałego zaleca się wykonanie zabiegów przeciwstarzeniowych – z użyciem mezoterapii, fal radiowych oraz zastosować zabiegi kosmetyczne stymulujące produkcje kolagenu i elastyny.

Równie popularne są zabiegi trwałego usuwanie owłosienia z klatki piersiowej, pleców, i innych okolic.

zabiegi-dla-mezczyzn

Układ hormonalny mężczyzny silnie związany jest z układem owłosienia. Głównym problemem tej sfery jest nadmierne wypadanie włosów , którego efektem jest łysienie androgenowe. Nie została opracowana jedna terapia umożliwiająca osiągnięcie pełnych sukcesów leczenia, jednal często stosowaną techniką leczenia zalicza się m.in mezoterapię igłową skóry głowy. Polega ona na ostrzyknięciu skóry głowy specjalnymi koktajlami wzmacniającymi cebulki włosowe.

Tym bardziej polecamy zabiegi kosmetyczne mężczyznom, w domowym zaciszu, bez uczucia skrępowania o dogodnej porze.

Zapraszamy Panów do skorzystania z naszej oferty!

Copyright © 2015